Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Zastupitelstvo MČ Praha 15 - volební období 2018 - 2022

V komunálních volbách, které se uskutečnily ve dnech 5. a 6. října 2018, bylo zvoleno 31 členů
Zastupitelstva městské části Praha 15.

Ustavující zasedání ZMČ, na kterém všichni členové Zastupitelstva MČ Praha 15 složili slib, se konalo dne 31. října 2018.

 

  Jméno Volební
strana
Funkce Kontakty
mobil
Kontakty
Běla Radek, MUDr. Ing. Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti   725726024 bbradek@seznam.cz
Beran Jan Občanská demokratická strana předseda výboru dopravy a prostředí pro život 603433947 jan.beran@kovari.cz
Bílek Václav ANO 2011 1. místostarosta
oblast rozpočtu a ekonomiky, veřejné zakázky a majetek, Hlasatel
281003512 Vaclav.Bilek@praha15.cz
Daníčková Radka, Ing.

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  728453911 rdanickova@seznam.cz
Ducko Milan

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

předseda kontrolního výboru 724539927

milan.ducko@seznam.cz

Edlman Zdeněk, Ing

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  602367608 edlman@email.cz
Fischer Michal Občanská demokratická strana místostarosta
zdravotnictví, sociální oblast a péče o seniory, informační a komunikační technologie
281003416 Michal.Fischer@praha15.cz
Frauenterka Michal Občanská demokratická strana místostarosta
doprava, prostředí pro život a koordinace strategických projektů a protipovodňových opatření
281003312 Michal.Frauenterka@praha15.cz
Hájek David ANO 2011     hajek.david@praha15.cz
Hynšt Miroslav

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  774847577 hynst@centrum.cz
Jechová Lucie

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  606095943 lucie.jechova@seznam.cz
Klasnová Lenka, Mgr. ANO 2011 předsedkyně výboru pro školství, vzdělávání a kulturu    
Klega Pavel, Ing. Občanská demokratická strana neuvolněný radní a předseda finančního výboru   Pavel.Klega@praha15.cz
Kolářová Jitka, Mgr. ANO 2011 místostarostka
školství, vzdělávání, volnočasové aktivity, vnější vztahy, protidrogová prevence a kultura, Agenda MA 21
281003414 Jitka.Kolarova@praha15.cz
  Linek Ladislav, Ing. Občanská demokratická strana     linek.ladislav@email.cz
Meluzín Filip, Bc. MBA ANO 2011     praha15@anobudelip.cz
Miškovský Josef, Mgr., Ph.D. TOP 09 a Naše 15 s podporou STAN 737487585   josmis@seznam.cz
Nauč Miroslav ANO 2011     nauc@anobudelip.cz
Neumann Petr, Ing. TOP 09 a Naše 15 s podporou STAN místostarosta
územní rozvoj, úspory energií
281003316 Petr.Neumann@praha15.cz
Pencák Marcel, PhDr. Ph.D.

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  604360213 marpen@centrum.cz
Pertl Lukáš

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  721933682 lukas.pertl@seznam.cz
Pešek Pavel TOP 09 a Naše 15 s podporou STAN uvolněný předseda výboru zdravotnictví, sociálních věcí, rodiny a péče o seniory   Pavel.Pesek@praha15.cz
Petrovič Pavel, Doc. RNDr. CSc. TOP 09 a Naše 15 s podporou STAN     petrovic2p@seznam.cz
Prajzler Josef

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  608335838 j.prajzler@volny.cz
Prinzová Lucie Občanská demokratická strana uvolněná předsedkyně výboru volnočasových aktivit a vnějších vztahů   Lucie.Prinzova@praha15.cz
  Rett Jan Občanská demokratická strana   602330718 rett@proheat.cz
Šumbera Petr, Ing.

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  778493730 sumbera@volny.cz
  Táflová Kateřina, Ing. ANO 2011      
Vachulová Jana, PaedDr.

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  739458759  
Veleba Jan, Ing.

Patnáctka náš domov – KDU ČSL, Strana zelených, Česká pirátská strana a nezávislí kandidáti

  728018833 Jan.Veleba@seznam.cz
Wenzl Milan ANO 2011 starosta
protikorupční opatření, kontrola a audit,  
starosta bezpečnost, evropské agendy
281003517 Milan.Wenzl@praha15.cz