Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Zpět na úvodní stránku projektu


Výzva

Od 1.4 2020 můžete podávat své návrhy do 2. ročníku Participativního rozpočtu Městské části Prahy 15. Pojďte s námi vylepšit naši městskou část!
Celé znění výzvy najdete zde.

Druhý ročník participativního rozpočtu je tady!

Druhý ročník participativního rozpočtu se blíží!

Před nedávnem skončil první ročník participativního rozpočtu a byly realizovány první vítězné projekty. Ať už se radujete, že uspěl váš favorit, nebo jste smutní, že vámi podpořený návrh v součtu hlasů neuspěl, máte novou příležitost zkusit štěstí se svými nápady na zlepšení veřejného prostoru Prahy 15. 

Jak jste si jednoznačně přáli v anketě, zdvojnásobíme maximální možné náklady na jeden projekt na 100 000 Kč vč. DPH. Věříme, že Vám vyšší rozpočet usnadní přemýšlení a do druhého ročníku přihlásíte více projektů. 

Participativní rozpočet by měl být zahájen do konce března. Návrhy bude možné přihlašovat v dubnu a o vítězích bude jasno do letních prázdnin. Městské části tak zůstane dost času, aby mohla realizovat vítězné návrhy do konce roku 2020. 

Pravidla doznají proti prvnímu ročníku jen minimálních změn. Přesto doporučujeme důkladně je prostudovat, abychom předešli případným zbytečným problémům se zařazením návrhů do hlasování. Pravidla a další důležité informace o participativním rozpočtu najdete na https://participace.mobilnirozhlas.cz/praha15/. Budeme Vás i nadále informovat také prostřednictvím webových stránek městské části a Hlasatele.

Pracovní skupina PR


Dokumenty:

 

ARCHIV

1. ročník (rok 2019)