Volené orgány

Zastupitelstvo, rada, výbory, komise

Zastupitelstvo MČ, Výbory zastupitelstva, Rada MČ, Komise zřízené radou, …

Více

Tisk E-mail

Ohlédnutí za adventními podvečery 2019

Dovolte nám malé ohlédnutí za adventem roku 2019.

První neděli jsme společně oslavili v ulici Chudenická na sídlišti Košík. Za doprovodu dívčí kapely The Apples se mezi děti přišli podívat čerti Krampusáci, které jsme pro jistotu umístili do ohrady, aby se ani nejmenší děti nebály. Následovala ohnivá show Mysteria, při které se čerti cítili jako doma.

Fotografie naleznete zde: https://www.praha15.cz/kamnapatnactce/fotogalerie/1-adventni-setkani-1-12-2019.html

Veronské náměstí praskalo ve švech a nás těšila příjemná atmosféra druhé adventní neděle, za kterou vám upřímně děkujeme. Velkolepá show Ožehavá záležitost plná ohně a jisker nadchla nejen děti, ale i dospělé diváky. Nemůžeme nepřipomenout vystoupení mužského vokálního kvintetu Hlasoptet, který přijel z Plzně a sklidil velký potlesk. I na tomto večeru jsme měli možnost sledovat představení taneční školy InDance a TK Calipso a vystoupení dětských hvězdiček z našich mateřských a základních škol.

Fotografie naleznete zde: https://www.praha15.cz/kamnapatnactce/fotogalerie/2-adventni-setkani-8-12-2019.html

Prostranství v ulici Plukovníka Mráze v Hostivaři bylo třetím místem pro adventní setkání. Kapela Karel Gott Cover Band nám navodila vánoční atmosféru, při které jsme mohli zavzpomínat na krále českého popu. A ani zde nechyběla světelná show, tentokrát žonglérská.

Fotografie naleznete zde: https://www.praha15.cz/kamnapatnactce/fotogalerie/3-adventni-setkani-15-12-2019.html

Průvod světel starou Hostivaří k adventu neodmyslitelně patří, stejně jako rozsvěcení stromečků. V kostele Stětí sv. Jana Křtitele jsme se mohli zúčastnit mše a poslechnout si hudební vystoupení dětí FARNÍ SCHOLA. Všichni se mohli, ve čtvrtou sváteční neděli, zahřát v nedávno otevřeném Komunitním centru Farní dvůr.

Fotografie naleznete zde: https://www.praha15.cz/kamnapatnactce/fotogalerie/4-adventni-setkani-v-kostele-steti-sv-jana-krtitele.html

Autor článku: karolina.skrcena@praha15.cz Advent - 2019